Loading...

Ireneusz Krosny - Historia tańca/The Evolution of Dance (OfficialHD, 2016)

newabratv
newabratv
Subscribe
288,5 K
879,426 Views
424
Nowy kanał "Kabaretowy Szał!" - https://www.youtube.com/channel/UCJIuIuxFuX_Jp4nwjhddRxw Kup nowe DVD Krosnego - http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26464015 Facebook - https://www.facebook.com/NewAbraTV Ireneusz Krosny w NewAbraTV - http://www.youtube.com/playlist?list=PLQCiEU5Lly0YPFcu9U8lajwJFWtgTejS- Kabarety w HD - http://www.youtube/user/newabratv „Mowa ciała „ to tytuł nowego DVD Ireneusza Krosnego. Tytuł płyty nie jest przypadkowy bowiem wszyscy posługujemy się mową ciała choć na co dzień robimy to nieświadomie. W wersji scenicznej program składa się z dwóch odrębnych części przedzielonych przerwą. Część pierwsza to pantomima komiczna, czyli zbiór krótkich scen komediowych. Część druga to humorystyczna prezentacja tajników mowy ciała, w której po raz pierwszy Artysta odzywa się ze sceny. Na płycie „Mowa ciała” Artysta postanowił jednak ten materiał ułożyć nieco inaczej oraz dołączyć do niego także scenki, które chciał przy tej okazji nagrać w zupełnie nowy sposób techniczny. Pantomimę sfilmować jest bowiem trudno. Niemal po każdym spektaklu słyszy od widzów „na żywo to zupełnie co innego, niż w telewizji”. Wydając płytę „Mowa Ciała” Krosny poszukiwał najlepszej formy żywego przekazu, po raz pierwszy ma uczucie, że to się udało. Na płycie znalazł się również absolutnie genialny skecz „Historia tańca”. DVD Ireneusz Krosny „Mowa ciała” 1. Wstęp 2. HAMBURGER / HAMBURGER 3. SYZYF / SISYPHUS 4. Monolog 1 5. W.C. / TOILET 6. WEHIKUŁ CZASU / TIME MACHINE 7. Monolog 2 8. Z WIZYTĄ U SZEFA / BOSS INVITES YOU HOME 9. Monolog 3 10. MISS WIECZOREM / A BEAUTY AFTER THE PARTY 11. SKOK NA BUNGEE / BUNGEE JUMPING 12. STRAŻAK /A FIREMAN 13. Monolog 4 14. KRÓLEWNA I RYCERZ / A KNIGHT AND THE PRINCESS 15. Monolog 5 16. KARATEKA / KARATE FIGHTER 17. UCIECZKA Z WIĘZIENIA / A PRISION ESCAPE 18. Monolog 6 19. PSYCHOANALITYK / PSYCHOANALYST 20. ROCKAM W SKLEPIE MUZYCZNYM / ROCKMAN IN THE MUSIC SHOP 21. Monolog 7 22. MALARZ I PORTER / A PAINTER AND THE PORTRET 23. STUDNIA / THE WELL 24. MUCHA I MIÓC / A FLY AND HONEY 25. Monolog 8 26. HISTORIA TAŃCA / THE EVOLUTION OF DANCE 27. W FILHARMONII / IN THE CONCERT HALL Artysta: Ireneusz Krosny Tytuł DVD: Mowa ciała Produkcja : New Abra Czas trwania : 75 minut Format : DVD - 5 Dźwięk : Dolby Digital 2.0 Data wydania : 2016.11.04 Wydawca: New Abra 2016

Nowy kanał "Kabaretowy Szał!" - https://www.youtube.com/channel/UCJIuIuxFuX_Jp4nwjhddRxw

Kup nowe DVD Krosnego - http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26464015

Facebook - https://www.facebook.com/NewAbraTV

Ireneusz Krosny w NewAbraTV - http://www.youtube.com/playlist?list=PLQCiEU5Lly0YPFcu9U8lajwJFWtgTejS-

Kabarety w HD - http://www.youtube/user/newabratv

„Mowa ciała „ to tytuł nowego DVD Ireneusza Krosnego. Tytuł płyty nie jest przypadkowy bowiem wszyscy posługujemy się mową ciała choć na co dzień robimy to nieświadomie.

W wersji scenicznej program składa się z dwóch odrębnych części przedzielonych przerwą. Część pierwsza to pantomima komiczna, czyli zbiór krótkich scen komediowych. Część druga to humorystyczna prezentacja tajników mowy ciała, w której po raz pierwszy Artysta odzywa się ze sceny. Na płycie „Mowa ciała” Artysta postanowił jednak ten materiał ułożyć nieco inaczej oraz dołączyć do niego także scenki, które chciał przy tej okazji nagrać w zupełnie nowy sposób techniczny. Pantomimę sfilmować jest bowiem trudno. Niemal po każdym spektaklu słyszy od widzów „na żywo to zupełnie co innego, niż w telewizji”. Wydając płytę „Mowa Ciała” Krosny poszukiwał najlepszej formy żywego przekazu, po raz pierwszy ma uczucie, że to się udało.

Na płycie znalazł się również absolutnie genialny skecz „Historia tańca”.

DVD Ireneusz Krosny „Mowa ciała”

1. Wstęp

2. HAMBURGER / HAMBURGER

3. SYZYF / SISYPHUS

4. Monolog 1

5. W.C. / TOILET

6. WEHIKUŁ CZASU / TIME MACHINE

7. Monolog 2

8. Z WIZYTĄ U SZEFA / BOSS INVITES YOU HOME

9. Monolog 3

10. MISS WIECZOREM / A BEAUTY AFTER THE PARTY

11. SKOK NA BUNGEE / BUNGEE JUMPING

12. STRAŻAK /A FIREMAN

13. Monolog 4

14. KRÓLEWNA I RYCERZ / A KNIGHT AND THE PRINCESS

15. Monolog 5

16. KARATEKA / KARATE FIGHTER

17. UCIECZKA Z WIĘZIENIA / A PRISION ESCAPE

18. Monolog 6

19. PSYCHOANALITYK / PSYCHOANALYST

20. ROCKAM W SKLEPIE MUZYCZNYM / ROCKMAN IN THE MUSIC SHOP

21. Monolog 7

22. MALARZ I PORTER / A PAINTER AND THE PORTRET

23. STUDNIA / THE WELL

24. MUCHA I MIÓC / A FLY AND HONEY

25. Monolog 8

26. HISTORIA TAŃCA / THE EVOLUTION OF DANCE

27. W FILHARMONII / IN THE CONCERT HALL

Artysta: Ireneusz Krosny

Tytuł DVD: Mowa ciała

Produkcja : New Abra

Czas trwania : 75 minut

Format : DVD - 5

Dźwięk : Dolby Digital 2.0

Data wydania : 2016.11.04

Wydawca: New Abra 2016

Maybe you like!