Loading...

PRZEPROWADZKA MRÓWEK! 🐜 *4K MAKRO*

reZigiusz
reZigiusz
Subscribe
3,6 M
1,552,685 Views
4,1 K
► Jesteście ciekawi co dalej?! Wbijcie tu 38.888 łap w górę i lecimy z filmem jak mrówki zachowują się w nowym formi! :D ✔ Wbijaj na mój sklep! - http://sklep.reZigiusz.pl ✔ Subuj! - http://subuj.rezigiusz.pl ► Jeśli podoba Ci się seria z antkami na moim kanale, wiesz co robić! ;) Zostaw łapę w górę pod filmem, napisz komentarz i zasubskrybuj kanał, by nie ominęły Cię kolejne produkcje! :) ► Facebook - http://www.facebook.com/reZigiusz ► Instagram - http://instagram.com/reZigiusz ► Moja drukarnia! Zaprojektuj sobie koszulkę ;) - https://www.vrik.pl/ ► Wielkie podziękowania za formi dla Radka z Mrówkoyada! ;) ✔ http://www.mrowkoyad.pl/ ► Montaż - Dobrzan! ✔ https://www.instagram.com/tudobrzan ✔ GetHero https://www.facebook.com/GetHeroPL ► Operatorka - Gromysz! ✔ https://www.instagram.com/gromysz ► Dzięki że oglądałeś/aś! Trzymaj się! ;)

► Jesteście ciekawi co dalej?! Wbijcie tu 38.888 łap w górę i lecimy z filmem jak mrówki zachowują się w nowym formi! :D

✔ Wbijaj na mój sklep! - http://sklep.reZigiusz.pl

✔ Subuj! - http://subuj.rezigiusz.pl

► Jeśli podoba Ci się seria z antkami na moim kanale, wiesz co robić! ;) Zostaw łapę w górę pod filmem, napisz komentarz i zasubskrybuj kanał, by nie ominęły Cię kolejne produkcje! :)

► Facebook - http://www.facebook.com/reZigiusz

► Instagram - http://instagram.com/reZigiusz

► Moja drukarnia! Zaprojektuj sobie koszulkę ;) - https://www.vrik.pl/

► Wielkie podziękowania za formi dla Radka z Mrówkoyada! ;)

✔ http://www.mrowkoyad.pl/

► Montaż - Dobrzan!

✔ https://www.instagram.com/tudobrzan

✔ GetHero https://www.facebook.com/GetHeroPL

► Operatorka - Gromysz!

✔ https://www.instagram.com/gromysz

► Dzięki że oglądałeś/aś! Trzymaj się! ;)

Maybe you like!