Loading...

Overwatch – film animowany: Wschodząca Gwiazda

Overwatch PL
Overwatch PL
Subscribe
87,0 K
412,651 Views
303
Poznajcie historię D.Vy, jednej z najbardziej rozpoznawalnych agentek Overwatch, a zarazem niezwykle utalentowanej pilotki mecha w naszym najnowszym filmie animowanym: Wschodząca Gwiazda! Rozpocznijcie wartę na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One: http://www.buyoverwatch.com D.Va na naszej stronie internetowej: http://blizz.ly/DVa --- ROZPOCZNIJ WARTĘ: https://playoverwatch.com/pl-pl/buy/ Subskrybuj nasz kanał na YouTube: https://www.YouTube.com/OverwatchPL?sub_confirmation=1 Zobacz wszystkie filmy animowane z Overwatch: https://www.youtube.com/playlist?list=PLnv_SbG-6YN9_jLfolarhI_YLLC1fSlTS Bądź na bieżąco: Facebook: http://www.facebook.com/OverwatchPL Twitter: http://www.twitter.com/Overwatch_PL YouTube: https://www.YouTube.com/OverwatchPL Walcz na polach bitewnych przyszłosci i zajmij swoje miejsce w szeregach Overwatch – legendarnej formacji złozonej z zołnierzy, naukowców, awanturników i odmienców. Zaginaj czas, ignoruj prawa fizyki, stosuj oszałamiający arsenał broni i niesamowitych mocy w wyznaczajacej nowe standardy druzynowej strzelance. Dowiedz się więcej o Overwatch: http://eu.battle.net/overwatch/pl/

Poznajcie historię D.Vy, jednej z najbardziej rozpoznawalnych agentek Overwatch, a zarazem niezwykle utalentowanej pilotki mecha w naszym najnowszym filmie animowanym: Wschodząca Gwiazda!

Rozpocznijcie wartę na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One: http://www.buyoverwatch.com

D.Va na naszej stronie internetowej: http://blizz.ly/DVa

---

ROZPOCZNIJ WARTĘ: https://playoverwatch.com/pl-pl/buy/

Subskrybuj nasz kanał na YouTube: https://www.YouTube.com/OverwatchPL?sub_confirmation=1

Zobacz wszystkie filmy animowane z Overwatch: https://www.youtube.com/playlist?list=PLnv_SbG-6YN9_jLfolarhI_YLLC1fSlTS

Bądź na bieżąco:

Facebook: http://www.facebook.com/OverwatchPL

Twitter: http://www.twitter.com/Overwatch_PL

YouTube: https://www.YouTube.com/OverwatchPL

Walcz na polach bitewnych przyszłosci i zajmij swoje miejsce w szeregach Overwatch – legendarnej formacji złozonej z zołnierzy, naukowców, awanturników i odmienców. Zaginaj czas, ignoruj prawa fizyki, stosuj oszałamiający arsenał broni i niesamowitych mocy w wyznaczajacej nowe standardy druzynowej strzelance.

Dowiedz się więcej o Overwatch: http://eu.battle.net/overwatch/pl/

Maybe you like!